دوشنبه 27 خرداد 1398   19:48:34
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/2/29 جمعه
فرایند رأی گیری در شعب استان کهگیلویه وبویراحمد در کمال امنیت و آرامش برقرار است
مدیرکل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان اظهار داشت: فرایند رأی گیری در شعب استان کهگیلویه وبویراحمد در کمال امنیت و آرامش برقرار است .


سید کرامت اله کریمی، با بیان این مطلب اظهار داشت: شرایط و تمهیدات لازم برای حضور مردم در انتخابات سالم و امن فراهم شده است .
کریمی، با بیان اینکه  حضور حداکثری مردم در انتخابات مقدمه مردمسالاری دینی و دخالت مردم در اداده امور جامعه است اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) در صحیفه نور می فرمایند « شرکت در انتخابات وظیفه ای است الهی، وظیفه ای است ملی و وظیفه ای است انسانی، وظیفه ای است که ما باید به آن عمل کنیم، همه مان باید در انتخابات شرکت کنیم».
وی، افزود: همچنین مقام معظم رهبری می فرمایند انتخابات تضمین کننده آینده و امنیت جامعه است، حضور درانتخابات یکی از مستحکم ترین وسیله هایی است که این ملت می تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل دشمنان و سوء نیت و بددلی مستکبران و دخالت کنندگان نگه دارند.
کریمی، با بیان اینکه مشارکت اقشار مختلف مردم در صحنه انتخابات نماد مردم سالاری دینی است، افزود: رأی مردم  پشتوانه ای محکم برای عزت، اقتدار و پیشرفت روز افزون ایران اسلامی و تداوم و تحکیم بیش از پیش پایه های نظام در ابعاد گوناگون است.
 وی، افزود: مردم با حضور در انتخابات در واقع پشتیبانی خود را از نظام انقلاب اسلامی اعلام می نمایند و با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید بیعت می کنند.
دبیرستاد انتخابات استان تأکید کرد: واجدان شرایط در ساعت های آغازین جهت شرکت در انتخابات در محل شعبه های اخذ رأی حاضر شوند و رأی دادن خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند.
// محمدیان
 
 
 
 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما