دوشنبه 27 خرداد 1398   19:48:44
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/2/28 پنجشنبهدبیر ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد:
فرمانداران و بخشداران در کمال آرامش آماده برگزاری انتخابات هستند
دبیر ستاد انتخابات استان اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در روز بیست و نهم اردیبهشت ماه را دارند.

سید کرامت اله کریمی با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس قانون جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور به صورت هماهنگ برگزار می شود.
وی، با بیان اینکه وزارت کشور مجری انتخابات است، گفت: وزارت کشور و به تبع آن استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداری ها در تمام کشور تمام قد وظیفه و رسالت ذاتی خود را انجام می دهند.
کریمی، افزود: استانداری کهگیلویه و بویراحمد، فرمانداری ها و بخشداری ها نیز در عین هماهنگی و همکاری کامل با هیأت های اجرایی، هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و هیأت بازرسی در راستای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارند.
جانشین ستاد انتخابات استان، با بیان اینکه بسترهای لازم در راستای مشارکت حداکثری مردم در کهگیلویه و بویراحمد فراهم شده است، اظهار داشت: انتخابات ساعت هشت صبح بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در کمال آرامش و امنیت بر اساس قانون و فرایندتقویم اجرایی آغاز می شود.
وی، خاطر نشان کرد: همان گونه که بارها تأکید شده است رسالت ستاد انتخابات استان، برگزاری سالم، امن، رقابتی و حداکثری انتخابات است و در راستای اجرای این رسالت تمامی برنامه ریزی ها صورت گرفته است .
کریمی، با بیان اینکه  حضور حداکثری مردم در انتخابات مقدمه مردمسالاری دینی و دخالت مردم در اداده امور جامعه است اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) در صحیفه نور می فرمایند « شرکت در انتخابات وظیفه ای است الهی، وظیفه ای است ملی و وظیفه ای است انسانی، وظیفه ای است که ما باید به آن عمل کنیم، همه مان باید در انتخابات شرکت کنیم».
وی، افزود: همچنین مقام معظم رهبری می فرمایند انتخابات تضمین کننده آینده و امنیت جامعه است، حضور درانتخابات یکی از مستحکم ترین وسیله هایی است که این ملت می تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل دشمنان و سوء نیت و بددلی مستکبران و دخالت کنندگان نگه دارند.
وی، افزود: مردم با حضور در انتخابات در واقع پشتیبانی خود را از نظام انقلاب اسلامی اعلام می نمایند و با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید بیعت می کنند.
کریمی، با بیان اینکه فرایند برگزاری انتخابات در استان همزمان با کشور ساعت هشت صبح آغاز می شود، گفت: تأکید می کنم واجدان شرایط در ساعت های آغازین جهت شرکت در انتخابات در محل شعبه های اخذ رأی حاضر شوند و رأی دادن خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند.
// محمدیان
 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما