دوشنبه 27 خرداد 1398   20:31:33
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/2/26 سه‌شنبهدبیر ستاد انتخابات استان:
تبلیغات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد در کمال امنیت و آرامش در حال برگزاری است
دبیر ستاد انتخابات استان، اظهار داشت:فضای استان کهگیلویه و بویراحمد کاملا انتخاباتی شده است و امور مربوط به انجام تبلیغات در کمال امنیت و آرامش و با حضور متکثر مردم در حال برگزاری است.

سید کرامت اله کریمی، با بیان این مطلب در نوزدهمین نشست ستاد انتخابات استان تأکید کرد: امور مربوط به برگزاری انتخابات نیز مطابق برنامه زمان بندی و از پیش تعیین شده در حال انجام است.
وی، افزود: با همکاری و تعامل موثر ستاد انتخابات استان با هیأت های نظارت شوراها و انتخابات ریاست جمهوری و هیأت های اجرایی برنامه های لازم در راستای برگزاری انتخاباتی حداکثری اجرایی شده و یا در حال اجرا هستند.
کریمی، به توزیع تعرفه های انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در روزهای آتی خبر داد و گفت: با برنامه از پیش تعیین شده نمایندگان فرمانداری ها برای دریافت تعرفه ها خود در ستاد انتخابات استان حاضر می شوند.
وی، با بیان اینکه توزیع تعرفه در شهرستان ها بر اساس شاخص جمعیت واجد شرایط شرکت در انتخابات صورت می گیرد، اظهار داشت: پس از توزیع شهرستانی تعرفه ها فرمانداران وظیفه دارند در سریعترین زمان نسبت به توزیع تعرفه ها در سطح بخشداری ها توزیع خواهد شد.
وی، با بیان اینکه مطابق با آمار سرشماری 95 استان کهگیلویه وبویراحمد 528 هزار و 930 نفر واجد شرایط حضور در انتخابات 29 اردیبهشت ماه را دارد،  افزود: از این تعداد 13 هزار و 681 نفر رأی اولی هستند که برای اولین بار رأی دادن و مشارکت سیاسی را تجربه می کنند.
کریمی، خاطر نشان کرد: برای برگزاری انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد 921 شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است که از این تعداد 332 شعبه شهری، 589 شعبه روستایی هستند.
وی، افزود: گفتنی است از 921 شعبه اخذ رأی، 504 شعبه ثابت و 417 شعبه به صورت سیار در روز 29 اردیبهشت ماه نسبت به اخذ رأی مردم اقدام می نمایند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استان، گفت: با همکاری و تعامل همه دست اندرکاران انتخابات، انجام به موقع و منظم امور و حساسیت مردم استان، انتخاباتی حداکثری، امن و باشکوهی در پیش رو داریم .
 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما